Led Mobil

Led Mobil ile sahada bulunan operatörlerinizin; satış, sipariş, tahsilat ve raporlama gibi temel unsurları kolaylıkla aktif bir şekilde kullanması amaçlanmıştır.

Led Mobil Windows CE ve Mobile işletim sistemine sahip el terminallerinde çalışır.

Led Mobil sizi ihtiyacınız kadar teknoloji yatırımı yapmaya teşvik eder.

Led Mobil kullanıcı dostu arayüzü ile öğrenilmesi ve kullanımı en kolay uygulamadır.

Led Mobil toptan satış yapan tüm sektörler için sıcak/soğuk satışın en iyisidir.

Led Mobil online ve offline olarak ihtiyacınız dogrultusunda çalışır, modüler yapısı sayesinde çalışma şeklinize adapte olur.

Led Mobil veri toplama birimleri ile basit fakat güvenilir iletişim yöntemleri kullanarak senkronize olduğundan aktarımlar için harcanan süre minimumdur.

Led Mobil toptan dağıtım yapan tüm sektörler için sıcak satış ve soğuk satışın rut, kampanya, risk, limit, iade, yetkilendirme gibi tüm incelik ve detaylarını içeren uygulamaları bünyesinde barındırır.

Led Mobil ile saha elemanlarına iskonto, fiyat değiştirme, limit aşma, kampanya yapma gibi daha birçok yetki ve kısıtlama tanımlayabilir, gerektiğinde tek seferlik işlem yetkisi verebilirsiniz.

Led Mobil ve Led Entegre yazılımları beraber kullanılır, böylece tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Led Saha Satış ve Analiz sistemine geçmiş olursunuz.

Led Saha Satış ve Analiz ile satış süreçleri takip edilebilmekte, online/offline bilgi alış - verişi yapılarak, irsaliye, fatura gibi değerli dökümanların, tahsilat ve sipariş bilgilerinin anında ve gerçek veri ile kayıt edilmesi ve takibi yapılabilir. Detaylı raporlama araçları sayesinde işletmenizin ve sahada bulunan operatörlerinizin ayrıntılı kontrollerini yapabilir ve müdahele edebilirsiniz.

  • Araç filonuz, ticari sisteminizle tam otomasyona geçer.
  • Tüm raporların ve evrakların tek tuşla Excel ve Pdf ortamına atılmasını sağlayarak esnek raporlama sağlar.
  • Size raporlarınızı istediğiniz gibi tasarlayabilme ve kaydetme imkanı verir.
  • Tüm işletim sistemleri ve en yaygın ticari programlarla %100 uyumludur.
  • Muhasebe otomasyonu ayrı, satış otomasyonu ayrı çalışmak zorunda kalmazsınız.
  • Sahadan dönen verileri işyeri, ev, tatilköyü farketmeksizin internet olan heryerden inceleyebilmenizi sağlayan controling anywhere kabiliyetine sahiptir.
  • Led Saha Satış ve Analiz sadece bir mobil saha satış uygulaması değil, aynı zamanda bir mobil depo otomasyonu, bir muhasebe uygulaması, bir GPS takip sistemidir.

Program Demo Talebi